Stop op, kobl ud og træk vejret – helt ned i maven. Nu har du muligheden for at prøve Hotel Kong Arthur’s Spa Executive værelser. Vi giver nemlig et gavekort til dig, der booker et møde på 20 eller flere deltagere det næste halve år.
Gavekortet gælder til:
Og spørg om “spaophold for mødebookere”. Så ved vores konferencemanager, at du skal have et gavekort, når mødet er afholdt. Ring eller skriv til, Lucia Albrechtsen på lva@arthurhotels.dk eller +45 33 45 77 11
PS: Mødet skal være afholdt senest 30.04.2019
Mere om spaopholdet:
Du kommer til at bo på et boutique hotel i centrum af København på et spa-værelse. Spa-værelserne ligger på en etage for sig og elevatoren går direkte ned til Ni’mat Spa. Gå en rundtur i Ni’mat Spa »
Spa Executive: Vores spa suiter med boblebad på værelset giver maksimal selvforkælelse. Du har med ca. 32 m2 god plads og en dejlig stor King Size dobbeltseng (180 cm). Pak dig ind i den bløde badekåbe og slippers, nyd den lækre Panpuri sæbe, balsam og bodylotion. Du har selvfølgelig fri adgang til vores spa og får en voucher, der giver rabat på behandling i spaen.
OBS: Gavekortet er baseret på 2 personer i dobbeltværelse og gælder for et begrænset antal værelser.
Vi sikrer et rent og trygt miljø med en certificeret rengøringsprotokol og gentaget desinficering af centrale berøringsoverflader i løbet af dagen.
Få mere information her.
HUSK DU
kan annullere dit ophold indtil kl. 12 på ankomstdagen med
vores flex-priser.
Vores mobile online booking bliver lagt om. Men vores bookingspecialister sidder klar på telefon: 33 45 77 77
Du kan også sende en email til book@arthurhotels.dk og angive de ønskede datoer og hotel. Vi vender tilbage hurtigst muligt.
Få nyheder, tendenser og sæsonens bedste tilbud 4-5 gange om året.